0% egyezés az állásra

A jelentkezéshez többet kell tudnunk rólad

Mondd el, miben vagy jó

Feladva: 8 napja, módosítva: 5 napja

Telekommunikációs értékesítő

Budapest SMART Telekom Kft.

A Smart Telekom Kft., a Magyar Telekom hivatalos partnere Telekommunikációs értékesítőt keres Tesco Budaörs, Auchan Budakalász, Budagyöngye, Auchan Dunakeszi, Eurocenter, üzleteibe.

Ami a feladatod lesz

  • A Magyar Telekom telekommunikációs szolgáltatásainak értékesítése.
  • Az ügyfelek magas szinten történő kiszolgálása.
  • Maximális ügyfélélmény megteremtése.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése.

Amiben jónak kell lenned

  • középfokú végzettség, érettségi
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • nyitott, empatikus személyiség
  • siker és teljesítmény orientáltság
  • kiváló kommunikációs készség
  • értékesítői beállítottság
  • ügyfél centrikus hozzáállás
  • nagy munkabírás
  • stressz tűrés
  • kitartás
  • fejlődésre való igény

Előny, ha jó vagy benne

  • értékesítési vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • egy európai nyelv társalgási szintű ismerete

A listaoldalon megadott tulajdonságok mentésre kerülnek a profilba az állásra jelentkezéssel!