0% egyezés az állásra

A jelentkezéshez többet kell tudnunk rólad

Mondd el, miben vagy jó

Feladva: 8 napja

Pénztáros adminisztrátor

Budapest Haluxvill kft.

A Haluxvill Kft. 1991 óta működő családi vállalkozás, amely 2004-ben bekövetkezett átszervezése óta hússzorosára növelte árbevételét és ma meghatározó szereplője a magyar villamos termékek piacának. Több mint 40 fős szakértő csapatunk jelenleg két telephelyen várja vásárlóit. 2017-ben megnyitja kapuit 3500 m2-es új épületünk, Magyarország egyik legszínvonalasabb épületvillamossági szakkereskedése.

Ami a feladatod lesz

  • A pénztár teljes körű kezelése, zárási feladatok lebonyolítása
  • Bizonylatok kezelése
  • Beérkező számlák rögzítése
  • Adminisztrációs feladatok

Amiben jónak kell lenned

  • Középfokú végzettség érettségivel
  • Kereskedelmi szak
  • Magyar nyelv - Mesterfok (C2)
  • Pénztáros tapasztalat
  • Számítógép-felhasználói ismeretek (Microsoft Excel, Microsoft Word - haladó szinten)
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Mit kínál?

A listaoldalon megadott tulajdonságok mentésre kerülnek a profilba az állásra jelentkezéssel!